ODTWARZACZ ONLINE: słuchaj 1, słuchaj 2, WinAmp

Piłkarze Jezioraka Żnin zajęli 2 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Młodzików, który odbył się w Aleksandrowie Kujawskim. W fazie grupowej podopieczni Robert Krynickiego pokonali po 4:2 Start Radziejów i Legię Jeden Chełmża i zremisowali 2:2 z Vikingiem Aleksandrów Kujawski 2:2. Uzyskane 7 punktów dało przepustkę do gier finałowych. W nich młodzi Jezioracy pokonali po 2:0 LKS Ślesin i drugi zespół Vikinga Aleksandrów Kujawski oraz ulegli 0:3 Liderowi Jeden Włocławek. Ostatecznie uzyskane wyniki dały 2 lokatę. Wśród wyróżnionych zawodników znalazł się Mikołaj Okoński, który został królem strzelców turnieju z dorobkiem 11 goli.

Drużyna Jezioraka zagrała w składzie: Wiktoria Kołodziejczak, Hubert Chareński, Mikołaj Okoński, Gabryś Pieczyński, Hubert Sobyrayski, Jakub Szpek, Cyprian Antkowiak, Miłosz Katafiasz, Jakub Musiał i Kacper Kapuściński. Trenerem zespołu był Robert Krynicki.