ODTWARZACZ ONLINE: słuchaj 1, słuchaj 2, WinAmp

reklama

W minioną sobotę 16 stycznia w Miejskim Ośrodku Sportu o tytuł Mistrza Pałuk w wioślarstwie halowym walczyli młodzi i starsi mieszkańcy Żnina.

Zawody zorganizowane przez Pałucką Wypożyczalnię Kajaków oraz Zespół Publicznych Szkół nr 1 w Żninie przyciągnęły amatorów jak i doświadczonych zawodników.
 



z Wojciechem Urabnowskim - popularyzatorem tego sportu w naszym mieście i organizator mistrzostw rozmawiała nasza reporterka Anna Jarecka.

Mistrzostwa Pałuk rozegrane były w 9 kategoriach z podziałem na dzieci, młodzież, seniorki i seniorów. Odbył się także wyścig VIP-ów na dystansie 200 m, w którym udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych - Andrzej Kurek, Paweł Sikora, Jerzy Śniadecki oraz Mirosław Gatka, który okazał się najlepszy.

 

 

OFICJALNE WYNIKI MISTRZOSTW:

DZIECI DO LAT 10 - 200m:

1. Oliwia Walczak 1:10,1

2. Sebastian Czaj 1:17,8

3. Liliana Szymańska 1:21,8

4. Stanisław Urbanowski 1:45,6

 

DZIECI 10-12 lat - 300m:

1. Radosława Urbanowski 1:24,0

 

DZIEWCZYNY 13-15 lat - 300m:

2. Dominika Petlic 1:10,2

3. Ewa Zaroda 1:14,3

4. Anna Brzykcy 1:20,2

5. Dominika Zielińska 1:34,7

6. Julia Danelska 1:36,9

7. Natalia Zakaszewska 1:46,1

8. Samanta Kulik 1:52,8

 

CHŁOPCY/13 – 20/300m:

1. Jakub Kaczmarski 1:10,5

2. Antoni Naliwajski 1:25,2

 

DZIEWCZYNY/16 – 20/300m:

1. Natalia Dziabacińska 1:09,7

2. Martyna Jurczak 1:10,3

 

CHŁOPCY/16 – 20/300m:

1. Przemysław Pilarski 1:04,4

2. Rafał Tucholski 1:08,5

 

DZIEWCZYNY/21 – 26/500m:

1. Ania Jarecka 1:52,1

2. Klaudia Wesołek 1:53,3

3. Weronika Jurek 1:57,2

4. Anna Szewczuk 2:22,6

 

SENIORZY/27 – 35/1000m:

1. Marcin Szymański 3:03,8

2. Dawid Kołodziejski 3:15,9

3. Marcin Niewolski 3:17,3

4. Patryk Cyranowski 3:49,3

 

SENIORKI/27 – 35/1000m:

1. Maria Walczak 4:21,1

 

SENIORZY/36 – 42/1000m:

1. Wojciech Urbanowski 3:14,7

 

SENIORKI 43–49 lat - 1000m:

1. Rozalia Świtała 3:54,9

 

SENIORZY/43 – 49/1000m

1. Leszek Czaj 3:39,8

 

SENIORZY/+50/1000m

1. Karol Stawniak 4:11,0

2. Marian Cieślak 4:17,3

3. Ryszard Kwiatkowski 4:43,6

 

VIP/200m

1. Mirosław Gatka 0:36,4

2. Andrzej Kurek 0:37,9

3. Paweł Sikora 0:38,1

4. Jerzy Śniadecki 0:38,2

 

Michał Krzyżaniak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
18.01.2016